Pizzeria Kallzone

Pizzeria Kallzone, to jedna z najstarszych i najbardziej znanych restauracji w Piekarach Śląskich.

Czas na pizzę!
Kruche ciasto, ciągnący się ser, smakowite dodatki, aromatyczny sos – zaczynasz odczuwać głód? Jeśli uwielbiasz pizzę i właśnie masz na nią ochotę, znajdujesz się we właściwym miejscu. Dostarczymy Ci ją – wystarczy, że nas odwiedzisz lub złożysz zamówienie telefonicznie bądź na stronie WWW.
Fascynujemy się pizzą,  od 1996 roku dostarczamy ją mieszkańcom Piekar Śląskich, którzy doceniają jej smak i aromat. Liczymy na to, że uda się nam zyskać również Twoje zaufanie. Możesz mieć pewność, że każdą pizzę przygotowujemy z tak samo dużym zaangażowaniem, dbając o to, żeby Twoje ciasto i znajdujące się na nim składniki były prawdziwą ucztą dla Twojego podniebienia.
Masz ochotę na coś innego niż pizza? Zajrzyj do nas – spełnimy Twoje oczekiwania. Jeśli Twój apetyt kieruje Cię w stronę dania obiadowego, sałatki, frytek, lub burgera, zaspokoisz go u nas. Lokal znajduje się kilkaset metrów od Bazyliki i Kalwarii. Możesz również zamówić posiłek telefonicznie bądź bezpośrednio na naszej stronie. Smacznego!

 

Designed by KGNET